Streif

Baulogistik

Streif

Oferta - żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe

ŻURAWIE SAMOCHODOWE I USŁUGI DŹWIGOWE

STREIF Baulogistik Polska jest jednym z liderów rynku realizującego wynajem żurawi samojezdnych. Oferujemy kompleksową realizację złożonych zleceń w branży budowlano-montażowej i w przemyśle. Dążąc do pozycji samodzielnego lidera rynkowego, wciąż powiększamy naszą flotę, składającą się z nowoczesnych maszyn i urządzeń, takich jak żurawie samochodowe takich producentów jak Terrex-Demag , Liebherr , Grove.

ŻURAWIE SAMOJEZDNE

Nasz baza żurawi samochodowych pozwala nam na realizację usług dźwigowych od 30 do 300 ton. Nasze żurawie samochodowe klasy CITY (żurawie miejskie o udźwigach od 30 do 70 ton) są w stanie operować w wąskich uliczkach zatłoczonych miast, w ciasnych halach, wjeżdżają w niskie bramy. Małe gabaryty pozwalają na wykorzystywanie ich w nietypowych warunkach, takich jak przestawianie maszyn, montaż maszyn w niskich halach, skomplikowane prace montażowe.

Wynajem żurawi samojezdnych świadczą Oddziały: Warszawa, Kraków, Poznań i Sosnowiec. W najbliższych miesiącach planujemy rozszerzyć naszą działalność przez otwarcie nowych oddziałów w innych miastach Polski. Naszym finalnym celem jest objęcie zakresem usług wynajmu dźwigów całego terytorium Polski. Inżynierowie STREIF Baulogistik Polska realizują profesjonalną obsługę maszyn i usługi dźwigowe, w tym także doradztwo, a doświadczeni operatorzy dźwigów i nowoczesny sprzęt gwarantują Państwu najwyższą jakość usług.

DŹWIGI SAMOJEZDNE i ŻURAWIE SAMOCHODOWE

Aby dowiedzieć się więcej o naszych żurawiach samochodowych, zapraszamy do zapoznania się z typami oferowanych przez naszą firmę dźwigów samojezdnych:

wynajem dźwigów samojezdnych - oferta (kliknij).

USŁUGI DŹWIGOWE

Nasze dźwigi samochodowe i samojezdne są w stanie wykonać praktycznie wszystkie prace dźwigowe. Załadunek i rozładunek kontenerów, bądź towarów, montaż konstrukcji stalowych, ustawianie maszyn przemysłowych, montaż i demontaż hal oraz elementów żelbetonowych, a także wszelkie inne usługi dźwigowe nie stanowią dla nas problemu dzięki szerokiej rozpiętości parametrów naszych dźwigów samochodowych. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie są w stanie zaprojektować dla naszych Klientów optymalne rozwiązanie i dobrać do wykonania usługi dźwigowej odpowiedni żuraw.

Nawet w razie wysoce niestandardowej usługi nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie naszych Klientów, których najwyższy poziom obsługi jest jednym z najważniejszych elementów polityki STREIF Baulogistik Polska.

Oferowane przez nas dźwigi i żurawie realizują swoje zadania w miastach takich jak:

Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Płock czy Gdańsk.

Best crane in Poland, czyli najlepsze dźwigi w Polsce!

Zapraszamy do współpracy!

 

WYNAJEM ŻURAWI SAMOJEZDNYCH WARSZAWA

- kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel: +48 785 854 854

WYNAJEM ŻURAWI SAMOJEZDNYCH SOSNOWIEC

- kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel: +48 785 850 058

WYNAJEM ŻURAWI SAMOJEZDNYCH KRAKÓW

- kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel: +48 785 850 058

WYNAJEM ŻURAWI SAMOJEZDNYCH POZNAŃ

- kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel: +48 603 941 945

 

Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się TUTAJ. Zapraszamy do współpracy!

Copyright © 2014 STREIF Baulogistik Polska - dźwigi, wynajem dźwigów i usługi dźwigowe

STREIF Baulogistik Niemcy I STREIF Baulogistik Ukraina